سخت افزار

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

⇐  چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟ ⇒

میشود گفت از آغاز قرن ۲۱ دیگر کمتر کسی شاهد بازی‌ های فیزیکی در کوچه و خیابان است و بجای آن افراد بسیاری، کودکان و جوانانی از سنین ۷ سال تا حتی ۳۰ سال را مشاهده کرده اند که در حال گیم بازی کردن هستند. از آغاز این قرن با پیشرفت علم و تکنولوژی با سرعت بسیار بالایی دیگر تفنگ‌ های آبپاش و اسباب‌ بازی هایی که بیشتر ما در دوران خردسالی و کودکی با آنها ساعت ها سرگرم می شدیم حتی بعضا به چشم هم نمیخورند و آنها حالا تبدیل شده اند به سلاح‌ های داخل بازی های گوناگون جنگی برای نسل های خردسال و نوجوان و جوان، در حالی که بدن این افراد نیاز شدید به ورزش های تحرکی در آن سن دارد اما تنها تحرک آنها حرکت دستانشان است، سازندگان دنیای شیرین و پر زرق و برق بازی‌ های کامپیوتری قابلیت های گوناگونی را برای کنترل و هدایت شخصیت‌ های بازی هایشان در اختیار بازیکن هایشان قرار داده‌ اند. کنسول‌ ها و سیستم‌ های گیمینگ مطرح ترین سیستم‌ های بازی در دنیا در حال حاضر هستند. ما در این مقاله قصد داریم بپردازیم به این مسئله که خرید کنسول بازی بهتر است یا سیستم گیمینگ!

هر سیستم کامپیوتری اگر سخت‌ افزار های مورد نیاز برای انجام بازی‌ های کامپیوتری سنگین را در خود داشته باشد، می‌ تواند به راحتی تبدیل به یک سیستم گیمینگ شود. بنابراین شما قادر هستید تا از بخش، بخش سیستم اتان به بهترین شکل ممکن نهایت بهره را ببرید. ما در این مقاله هدفمان اینست که وارد جهان پر زرق و برق بازی‌ های کامپیوتری شویم و ببینیم بازی کردن با سیستم‌ های گیمینگ چطوری قادرست لذت شما را از انجام بازی‌ های کامپیوتری مختلف چند برابر کند. گرچه شایان ذکرست که برخوردار بودن از حداکثر سیستم مختلف کامپیوتری و داشتن لوازم جانبی اختصاصی برای گیم نیز به شکل بسزایی در چند برابر کردن لذت شما از گیم نقش شایانی را ایفا میکند.

سیستم گیمینگ حق انتخاب شما را باز تر میکند :

اگرچه امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی کنسول های بازی نیز پیشرفت چشمگیری داشتند اما محدودیت‌ های سخت‌ افزاری، نرم‌ افزاری و حافظه کنسول‌ ها سبب میگردد که کاربرانش نیز ناچار شوند که به این فضای محدود راضی باشند.

در سیستم گیمینگ حق انتخاب شما بسیار بیشتر است و برای نصب یک بازی جدید لازم نیست یک کامپیوتر قوی تری بخرید بلکه فقط کافیه سیستمتون رو ارتقا بدید تا با بازی جدید سازگار شود. یکی دیگر از مزیت های خوب سیستم گیمینگ این است که شما میتوانید به راحتی سیستم مورد نظر خودتان را با توجه به علایق خودتان سرهم کنید و نگران هیچی نباشید و آخرین قطعه روز دنیا را در کامپیوتر خود قرار دهید و از نهایت قدرت آن استفاده کنید. و میتوانید مطابق روز پیش رویی کنید و هرچه بازی های جدید تر آمد و به همان نسبت سخت افزار قوی تری را می طلبد که شما تنها با گذاشتن اندکی زمان و ارتقا سخت افزار مورد نیاز بتوانید آن بازی را داشته باشید و همیشه بین دوستانتان به روز باشید و نکته دیگری که وجود دارد این است که حافظه سیستم گیمینگ انقدر بالاست که حتی می توانید تا ۱۰ ترابایت نیز آن را ارتقا دهید و بنابراین از لحاظ نگرانی برای نصب بازی های سنگین هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید و به راحتی سنگین ترین و پر حجم ترین بازی ها را نصب کنید و از انها لذت ببرید.

سفر رایگان به جهان پر هیجان بازی های آنلاین تنها با داشتن یک سیستم گیمینگ :

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

تجربه پر هیجان بازی آنلاین با همه کنسول‌ های بازی قابل دسترسی نیست. تنها کنسول هایی که می توانند همچون پلی میان شما و این جهان خفن باشند عبارتست از : ایکس باکس لایو گلد و پلی‌ استیشن پلاس است. این کنسول‌ ها طبیعتا گران قیمت هستند و به طبع برای خدمت‌ رسانی به شما، هزینه سالیانه یا ماهیانه می گیرند. اما هنگامی که پشت یک سیستم گیمینگ می‌ نشینید و به اینترنت وصل میشوید، فقط کافیه هزینه حجم نت بدهید نه آن همه هزینه برای یک کنسول بازی که دقیقا هیمن کار را انجام میدهد! گرچه بعضی از بازی‌ ها نیاز به خرید حق اشتراک و یا پرداخت‌ های درونی دارند، اما این مسئله ای نیست که ما بخواهیم آن را به سیستم گیمینگ شما ربط بدهیم. شما تنها با داشتن یک سیستم گیمینگ نه تنها از تمام مزیت هایی که تاکنون به انها اشاره کردیم برخوردار خواهید شد بلکه میتوانید با یک تیر چند نشان بزنید و تنها با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه نسبت به پلی استیشن های مختلف وارد جهان بازی های آنلاین شوید و فقط پول نت بدهید همین و با دوستانتان در ارزان ترین حالت ممکن به بازی بپردازید.

برای به‌ روزرسانی سیستم گیمینگ نیازی به هیچی نیست جزء :

کسانی که پلی استیشن یا کنسول بازی دارند برای ارتقا گرافیک خودشان تا بتوانند بازی های جدید تر را نصب کنند تنها در صورتی می توانند که منتظر بمانند تا کمپانی سونی یا مایکروسافت نمونه جدیدی را عرضه کند و انها با صرف هزینه ای مجددا گزاف به آن دسترسی پیدا کنند اما دارندگان سیستم گیمینگ هر لحظه که اراده کنند می توانند به راحتی سخت افزار خودشان را به بهترین سخت افزار دنیا ارتقا دهند تا بازی ها را به نحو احسنت بتوانند انجام دهند.

◊◊  میتوانید جهت مشاوره رایگان در مورد سیستم های گیمینگ با ما در ارتباط باشید  ◊◊

با سیستم گیمینگ کنترل بیشتری بر روی کاراکترها خواهید داشت :

هنگامی که شما با پلی استیشن یا کنسول بازی قصد دارید بازی کنید تنها دامنه تغییر حالت های کارکتر های بازی برای شما کلید های تعبیه شده بر روی دسته بازی است ولی اگر شما سیستم گیمینگ داشته باشید دیگر محدود به یک دسته بازی نیستید بلکه علاوه بر ماوس شما از ۱۰۴ کلید تعبیه شده بر روی کیبورد نیز میتوانید بهره مند شوید و میتوانید با عمده کلید ها شخصیت بازی خود را به بهترین حالت کنترل کنید. در حالی که دارندگکان کنسول از این قابلیت محرومند.

بازی در یک فضای واقعی را با سیستم گیمینگ تجربه کنید :

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

شبیه‌ سازی یک فضای واقعی در کامپیوترها به دلیل قدرت گرافیکی بالاتری که نسبت به کنسول‌ ها دارند، بسیار ساده‌ تر است. ساختن جزئیات صورت و بدن، انجام کارهای دقیق نورپردازی و بازی با سایه‌ ها از جمله پارامتر هایی است که می‌ تواند فضای یک بازی را برای شما بسیار واقعی‌ تر کند. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید از یک بازی به گونه ای لذت ببرید که گویا واقعا در آن بازی هستید پیشنهاد ما به شما سیستم گیمینگ است زیرا قدرت گرافیکی سیستم گیمینگ به طبع بیشتر و بهتر از کنسول بازی است.

بازی‌ های سازگار با سیستم‌ های گیمینگ بسیار تنوع دارند و همه جا پیدا میشوند :

بازی هایی که با کنسول های بازی و پلی استیشن ها سازگارند بسیار زمینه کمی دارند و شما برای خرید بازی های انها یا باید به یک مراکز خاصی بروید و یا باید از نت دانلود کنید که به طبع اینترنت بسیار زیادی را باید صرف کنید که توجیه اقتصادی ندارد و نکته دیگر این است که شما در هر جایی نمی توانید این بازی ها را پیدا کنید و فقط یک سری مراکز خاصی هستند که این سی دی ها را به شما می دهند اما در مورد سیستم گیمینگ، بازی های کامپیوتری از فراوانی بالایی برخوردار هستند و زمینه بسیار بالاتری دارند و از این جهت خرید انها بسیار توجه اقتصادی دارد.

ℵ پیشنهاد میکنم جهت خرید سیستم های گیمینگ یا اطلاع از قیمت آنها به فروشگاه ما مراجعه کنید ℵ

سیستم‌ های گیمینگ جدید با بازی‌ های قدیمی مشکلی ندارند :

هنگامی که شما یک پلی استیشن یا کنسول بازی را خریداری می کنید طبیعتا نمیتوانید بازی را در آن اجرا کنید که در تمام نسل های پلی استیشن می توانستید اجرا کنید. به همین دلیل می طلبد که بروید تمام نسل های یک پلی استیشن یا کنسول بازی را خریداری کنید تا بتوانید بازی که در مثلا پلی استیشن ۲ اجرا می شود را بازی کنید اما در سیستم گیمینگ هیچگاه این اتفاق رخ نمیدهد و شما میتوانید هر زمان که دلتان خواست بازی حتی برای سال ۱۹۹۹ هم باشد را در کامپیوتر نصب کرده و از بازی با آن لذت ببرید.

سیستم‌ های گیمینگ خدماتی فراتر از بازی را به شما ارائه می‌ دهند :

درست است که برای خرید یک سیستم گیمینگ خوب باید هزینه ای بیشتر از یک کنسول بازی را پرداخت کنید اما این را هم بدانید که کنسول بازی فقط برای بازی است اما یک سیستم گیمینگ نه تنها برای گیم بلکه برای کار های کامپیوتری فوق حرفه ای و سنگین گرافیکی و غیره نیز کاربرد دارد و در حقیقت یک ابر کامپیوتر قدرتمند است.

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

چرا سیستم گیمینگ بخریم ؟

سیستم گیمینگ می‌ تواند برای شما درآمد زایی کند :

یکی از ویژگی های جذاب سیستم گیمینگ که به شخصه عاشق آن هستم این است که می توانید در کنار بازی کردن و لذت بردن از بازی پول هم به جیب بزنید در حالی که تنها به نت وصل شده در رقابت جهانی گیم با گیمر های حرفه ای در سراسر جهان بازی می کنید و پول خوبی به جیب می زنید و می توانید برای خودتان کسب درآمدی دلاری دست و پا کنید. این اتفاق هیچگاه توسط کنسول بازی قابل دست یافتن نیست.

سیستم گیمینگ اگرچه هزینه بیشتری دارد نسبت به کنسول بازی اما در سراسر جهان طرفداران سیستم گیمینگ خیلی بیشتر از طرفداران پلی استیشن و کنسول های بازی است و نکته جالب دیگری که وجود دارد این است که هزینه ارتقا سیستم گیمینگ بسار پایین تر از گنسول هاست تازه ار کنسول را بتوان ارتقا داد. علاوه بر تمام این موارد راضی کردن خانواده برای خرید سیستم گیمینگ خیلی راحت تره چرا که بعدا خودشان یا شما می توانید از آن به عنوان یک کامپیوتر قدرتمند بهره ببرید.

البته در پایان اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که طبیعتا سیستم گیمینگ هم مشکلات متعدد خودش را دارد نظیر ارتقا آن سخت است و نصب بازی بعضا مشکل ساز خواهد بود و ویروس گرفتن و یا کار کردن باهاش شاید برای بعضی سنین سخت باشه اما با تمام این تفاسیر بازهم مزایا و خوبی هایش نسبت به کنسول بازی بسیار بسیار بیشتر و بهتر است بنابراین پیشنهاد ما بازهم به شما همان سیستم گیمینگ است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *