خدمات ماشین های اداری

 

 

 

شاید 50 سال پیش راحت تر می شد به این سوال پاسخ داد چون تجهیزات اداری آن زمان بسیار محدود بود ولی با گذشت روز افزون تجهیزات و همچنین تکنولوژی های مختلف حوزه کاری و یا بهتر بگوییم دامنه آن بسیار گسترده گردیده، تا جایی که تقریبا همه مردم در عصر حاضر از دبستان تا مقاطع بالای تحصیلی و همچنین شرکت ها و ادارات نیاز به تجهیزات این مبحث را بیشتر درک خواهند کرد.

انواع ماشین های اداری

  • پرینتر

می شود به طور قطع بیان کرد که پرینترها امروزه به عصای دست بشر تبدیل شده اند و اگر نباشند کارهای اداری به سختی انجام می شوند .

  • اسکنر

به طور خلاصه می شود بیان کرد که اسکنرها دستگاه های ورودی هستند که می توانند مدارک را به فرمت های دیجیتال تبدیل تبدیل کنند از جمله این مدارک می توان به عکس ها و صفحات متنی و دیگر سندها اشاره کرد.

  • دستگاه کپی

امروزه یکی از مهم ترین ابزارها در اداره ها، مدارس و…. دستگاه کپی می باشد. دستگاه کپی می تواند عکس و متن را به تعداد زیادی بر روی کاغذ برای شما چاپ کرده و کپی کند. دستگاه کپی دارای انواع گوناگونی از جمله چند کاره بودن، آنالوگ، دیجیتال، دستگاه کپی سیاه و سفید و رنگی می باشد و هر شخص با توجه به بودجه و نیاز خود می تواند این دستگاه را خریداری کند.

Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
Start typing to see products you are looking for.