طراحی سایت توسط اولین و باسابقه ترین شرکت طراحی وبسایت در ایران


شرکت طراحی سایت آساایده با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

دوست دارید کسب و کار خود را رونق دهید!!


امروزه با توجه به افزایش کاربرانی که در اینترنت در جستجوی کالا و خدمات هساتد طراحی سایت برای شرکت ها به امری ضروری تبدیل شده است. اما طراحی سایت شرکتی می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد تا وب سایت بتوانید نقشی موثر در رونق کسب و کار شرکت داشته باشد. با توجه به ظهور اینترنت و جذب کاربران بسیاری که از این راه کالا و خدمات مورد نیاز خود را می یابند روش های کسب و کار و بازاریابی به طور کلی عوض شده است که شرکتی که نتواند در عرصه اینترنت حضوری قوی داشته باشد در این زمینه عقب خواهند ماند چه بسا در آینده این حضور با صرف هزینه های بسیار امکان پذیر است پس بهتر است هر چه سریعتر سایت را راه اندازی نمود زیرا قدمت و سابقه وب سایت یکی از المان های موثر در موفقیت وب سایت خواهد بود. ویژگی ها و امکاناتی که لازم است در طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته شود تا وب سایت تاثیر مثبتی در کسب و کار شرکت داشته باشد از قرار زیر است.

امروزه اکثر فروشگاه با توجه به همه گیر شدن فروش از طریق فضای مجازی تمایل دارند در این عرصه گام مثبتی بردارند. طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی به صورت کاملا اختصاصی متناسب با نیاز کارفرما با استفاده از استانداردهای روز برنامه نویسی ، طراحی ظاهری کاربر پسند و زیبا ، دارای پنل مدیریت فارسی و آسان ، طراحی اپلیکیشن موبایل سایت ، دارای سئو مقدماتی و امکان سئو تخصصی کلمات کلیدی سایت در گوگل ، پشتیبانی سالانه همراه با آموزش کار با پنل مدیریت سایت توسط تیم آساایده

طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند، شما را از رقبایتان متمایز کنیم که این سایت اختصاصی میتواند به عنوان دفتر مجازی شما به بهترین نحو ارز اندام نماید.

با توجه به افزایش هزینه ها شرکت ما در نظر دارد برای رضایت حداکثر مشتریان و ارائه خدمات ویژه سایت های فروشگاهی و شرکتی را با کمترین هزینه با حفظ کیفیت طراحی نماید.در این طرح ویژه فقط 30 درصد مبلغ طراحی سایت دریافت میگردد.

نمونه کارهای سایت های شرکتی و فروشگاهی


نام دامنه: edwinnet.ir

سایت شرکتی در زمینه طراحی سایت

نام دامنه: bonetme.ir

سایت مشابه دیوار (ثبت آگهی) همراه با اپیلیکشن

نام دامنه: restomark.ir

سایت رزومه شخصی و فروش فایل های آموزشی

برای دیدن نمونه های بیشتر لطفا با شماره زیر در ارتباط باشید

09156027902